Gyakornoki lehetőségek

Szeretnéd kipróbálni magad multinacionális környezetben? Jobban megismerkednél a UPC nagyvállalati kultúrájával? Főiskolásként, egyetemistaként szeretnél nálunk tapasztalatot szerezni? - Jelentkezz hozzánk gyakornoknak!

Az ideális gyakornok:

  • heti minimum 25 órában tud dolgozni
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik
  • legalább fél évet szeretne eltölteni nálunk
  • kommunikatív, kreatív és jól tud csapatban dolgozni

Amit mi nyújtunk:

  • rugalmas munkaidő beosztás
  • területenként változó egyéni juttatási csomag
  • későbbi teljes munkaidős álláslehetőség (tanulmányaid befejzése után)
  • felelősségteljes feladatok, önálló munkavégzés lehetősége

Az aktuális gyakornoki lehetőségek részleteit az oldal alján megjelenő listában találod. Jelentkezni a konkrét gyakornoki pozíció kiválasztásával és a Jelentkezés gombra kattintással tudsz.

Amennyiben jelenleg nincs nyitott gyakornoki programunk, úgy kérünk, hogy látogass vissza oldalunkra egy későbbi időpontban.

Pozíció Munkavégzés helye
IT Business Analyst trainee Budapest
IT Project manager gyakornok Budapest
Üzleti elemző és riportoló gyakornok Budapest

Gulyás Viktor

Műszaki Menedzser

„A UPC-nél 7 év alatt még nem unatkoztam egy percet sem: minden nap új, izgalmas kihívásokat tartogat számomra.”

Vitéz Tibor

Létesítménykezelési Munkatárs

„A UPC-nél számítanak rám, remek a hangulat és belefér egy kis rock ’n roll. :) Mit jelent számomra a UPC? Három szó: nagyság, megbízhatóság, minőség.”

Csepregi Melinda

Marketing Szakértő

„A UPC-nél a különböző jellegű feladatok teszik igazán változatossá a mindennapi munkát, amihez egy igazán jó csapat nyújt támogatást. Számomra a UPC az állandó kihívást és a biztonságot jelenti.”

Kiss-Bedő Etelka

Készségfejlesztő Tréner

„Számomra ez az a cég, ahol a kreativitásomat maximálisan ki tudom bontakoztatni és lehetőséget is kapok arra, hogy megvalósítsam az elképzeléseimet. Nekem a UPC egyenlő az önmegvalósítással. „