Ügyfélmenedzser

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • középiskolai végzettséggel rendelkezik,
  • értékesítési és telekommunikációs munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezik,
  • B kategóriás jogosítványa van,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • ügyfélközpontú gondolkodás,
  • kiváló együttműködés jellemzi,
  • megbízható,
  • önálló,
  • kiemelkedően kommunikál,
  • szisztematikus szemléletű,
  • erős hunter attitűd.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • a vállalat rövid-, közép- és hosszú távú terveinek teljesítését,
  • vállalat új építésű hálózatán lévő SME potenciálokkal történő telekommunikációs szerződéskötését,
  • keresztértékesítési lehetőségek feltérképezését, bevétel maximalizálását,
  • üzemeltetőkkel való kapcsolattartást
  • új szerződések és új ügyfelek felkutatását új építésű területen,
  • a piaci trendek és a konkurencia naprakész ismeretét,
  • kapcsolattartást társosztályokkal,
  • adminisztrációs feladatok elvégzését.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • angol nyelvtudással bír

Amit mi nyújtunk

  • bejelentett alapfizetés és havi jutalékfizetés
  • vállalati gépjárnű és benzinkártya
  • céges telefon és notebook
  • cafeteria
  • modern irodai környezet

Állás adatai

Állás azonosító: 2116
Pozíció pontos megnevezés: Ügyfélmenedzser
Munkavégzés helye: Budapest
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2019.09.04.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Ügyfélmenedzser