Területi képviselő (alvállalkozói jogviszony)- Országosan

A UPC-nél kollegáink mindig számíthatnak egymásra, és az ügyfeleink is számíthatnak ránk. Nálunk a legfontosabb érték az ember. Jó közösségben, családias légkörben dolgozunk, meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapatot alkotunk. Ebbe a csapatba keresünk területi képviselőket Magyarország egész területére. Jelenleg Eger, Gyöngyös, Jászberény, Salgótarján, Hatvan, Cegléd, Szolnok, Szombathely, Tatabánya Veszprém, Monor, Székesfehérvár, Sopron, Hajdúnánás, Mezőberény, Hajdúszoboszló, Nyékládháza, Köröstarcsa, Karcag, Lajosmizse, Jászberény, Berettyóújfalu, Püspökladány, Abony, Debrecen, Nyíregyháza, Dunaújváros és Budapest területére. Karrieroldalunkon külön tudsz jelentkezni az egyes városok hirdetéseire!

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • Min. középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Felhasználói szintű a számítógépes ismerete
  • Pozitív hozzáállás, siker és eredményorientált gondolkodásmód jellemzi
  • Előny, ha értékesítőként, üzletkötőként vagy területi képviselőként szerzett tapasztalatot
  • Szívesen dolgozik vállalkozóként, kötetlenül

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • Termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása lista alapján, szerződéskötés
  • Ügyfelek személyes megkeresése
  • Ajánlatkészítés
  • Az eladások maximalizálása és a bevételek növelése
  • Képesség az ügyfél meghallgatására és igényeinek felmérésére
  • Piaci információk gyűjtése, azok közvetítése a területvezető felé

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Telekommunkációs szektorban szerzett tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés

Amit mi nyújtunk

  • Alvállalkozói jogviszony - kezdeti alkalmazotti indulási támogatási lehetőséggel (3 hónapig)
  • Kiemelkedő kereseti lehetőségek havi jutalék formájában
  • Képzések, tréningek (többnapos oktatás a belépéskor + egyéb oktatások)

Állás adatai

Állás azonosító: 1643
Pozíció pontos megnevezés: Területi képviselő (alvállalkozói jogviszony)- Országosan
Munkavégzés helye: Országos
Szakterület: Értékesítés- alvállalkozóként
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Területi képviselő (alvállalkozói jogviszony)- Országosan