Szenior Ügyfélmenedzser

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • Középiskolai végzettséggel rendelkezik
  • Értékesítési és telekommunikációs munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • B kategóriás jogosítványa van
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú
  • Kiváló együttműködés jellemzi
  • Megbízható
  • Önálló
  • Kiemelkedően kommunikál

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • A vállalat rövid-, közép- és hosszú távú terveinek teljesítése
  • Vállalat SME ügyfeleivel történő telekommunikációs szerződés hosszabbítások kezelése, keresztértékesítési lehetőségek feltérképezése, bevétel maximalizálás
  • Közép- és felsővezetői kapcsolattartás a meglévő portfolióban lévő ügyfelekkel
  • Új szerződések és új ügyfelek felkutatása
  • Ügyfél elégedettség növelése
  • A piaci trendek és a konkurencia naprakész ismerete
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással bír

Amit mi nyújtunk

  • Bejelentett alapfizetés és havi jutalékfizetés
  • Vállalati gépjárnű és benzinkártya
  • Céges telefon és notebook
  • Cafeteria
  • Modern irodai környezet

Állás adatai

Állás azonosító: 2116
Pozíció pontos megnevezés: Szenior Ügyfélmenedzser
Munkavégzés helye: Budapest
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2019.03.02.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Szenior Ügyfélmenedzser