SoHo telefonos értékesítési munkatárs

Fő felelősségi területe: Telefonos csatornán az értékesítési és megtartási célok elérése, az ügyfelek elégedettségének biztosítása a vállalat által kitűzött üzleti eredmények elérése érdekében a UPC stratégiájának és érdekeinek figyelembevételével.

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • Középiskolai végzettséggel (érettségi), valamint erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik,
  • értékesítési és ügyfélmegtartási szakmai tapasztalat birtokában van,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretekkel bír,
  • kiválóan kommunikál szóban és írásban egyaránt,
  • munkáját teljesítményorientáltság, pontosság, precizitás és megbízhatóság jellemzi,
  • csapatjátékos, ugyanakkor képes az önálló munkaszervezésre és munkavégzésre,
  • hatékony problémamegoldó, priorizálási, valamint stressz tűrő képességgel rendelkezik,
  • ügyfélorientált gondolkodásmódú, sokoldalú, rugalmas személyiség.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • Meglévő és leendő üzleti ügyfelek részéről érkező bejövő hívások és írásos esetek (pl. levélben, fax-on, e-mail-ben, chat-en, stb. érkező megkeresések) kezelését, értékesítési tevékenység ellátását,
  • kimenő hívások indítását, a cég szolgáltatásainak telefonon keresztül történő értékesítését, ezzel együtt minőségi és mennyiségi ügyfélkiszolgálást,
  • a bejövő és kimenő hívásokhoz kapcsolódó egyéb kérések, kérdések teljes körű teljesítését és azok dokumentálását,
  • lemondások kezelését és ezzel együtt ügyfél- és termékmegtartási tevékenység végzését,
  • üzleti termékek és kapcsolódó szolgáltatások iránti igényfelmérést,
  • proaktív marketingkutatások lebonyolításában való közreműködést,
  • ügyfél-elégedettség felmérésekben való aktív részvételt,
  • adatkezeléssel, feldolgozással kapcsolatos feladatok elvégzését,
  • tájékoztatásnyújtást az aktuális díjcsomagokról, szolgáltatásokról és szerződéskötési feltételekről,
  • panasz és reklamáció kezelését.

Amit mi nyújtunk

  • Kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel és vidám, inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • a magas teljesítményt kiemelten elismerő jutalékkal díjazzuk,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal,
  • olyan modern, színes és tágas irodai környezetben dolgozhatsz, amely díjat nyert az Év irodája pályázaton.

Állás adatai

Állás azonosító: 2303
Pozíció pontos megnevezés: SoHo telefonos értékesítési munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Telefonos értékesítés - Telesales
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: SoHo telefonos értékesítési munkatárs