SOHO Hunter Értékesítési munkatárs

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • minimum 1 év értékesítési területén szerzett tapasztalata van,
  • középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • lényegre törően, meggyőzően kommunikál,
  • határozott, udvarias fellépés jellemzi,
  • megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak,
  • gyakorlatias, műszaki és kereskedelmi érzékkel rendelkezik

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • üzleti távközlési szolgáltatások (internet, telefon, TV) értékesítése kisvállalati ügyfeleknek,
  • ajánlatok összeállítása, ártárgyalás, szerződések kötése és után követése, az értékesítési portfólió felépítése,
  • értékesítési tervek teljesítése,
  • heti riportok és beszámolók határidőre történő elkészítése

Amit mi nyújtunk

  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel és inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • a magas teljesítményt kiemelkedő jutalékkal ismerjük el,
  • a munkavégzéshez szükséges munkaeszközöket biztosítjuk számodra (pl. laptop, mobiltelefon),
  • vonzó, személyre szabható és széleskörű választékot tartalmazó juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket, amely a UPC szolgáltatások kedvezményes áron való előfizetési lehetőségét is tartalmazza (egyes szolgáltatások csak UPC szolgáltatási területen igénybe vehetőek),
  • élet és balesetbiztosítás jár minden munkavállalónk számára,
  • ingyenesen vehetsz részt online angol nyelvtanfolyamainkon, s lehetőséget adunk szakmai továbbképzéseken, tanfolyamokon való részvételre,
  • támogatjuk az otthonról való munkavégzést,
  • modern, színes és tágas irodai környezetben dolgozhatsz, a központi irodánk díjat nyert az Év irodája pályázaton,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal.

Állás adatai

Állás azonosító: 2159
Pozíció pontos megnevezés: SOHO Hunter Értékesítési munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2019.07.02.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: SOHO Hunter Értékesítési munkatárs