Shop és D2D csoportvezető Nyíregyháza

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • legalább 5 év releváns szakmai tapasztalata van,
  • kezdeményező és képes az önálló munkavégzésre, eredményorientált,
  • átlag feletti analitikus képességgel rendelkezik,
  • jó szervezőkészséggel bír,
  • energikus, dinamikus, proaktív személyiség; nem fél a konfrontációtól,
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • UPC üzlet vezetését, értékesítési, megtartási és egyéb ügyfélszolgálati munka irányítását, koordinálását és ellenőrzését,
  • D2D értékesítői hálózat fejlesztését, működtetését a városban és agglomerációban,
  • versenytársi helyzet alapján marketing aktivitások kezdeményezését a felelősségi körébe tartozó területeken,
  • folyamatos figyelemmel követi és értékeli az irányítási területe alá tartozó csatornák és város / települések eredményeit a rendszerekből keletkezett statisztikákból, riportokból és a napi munkavégzés során szerzett tapasztalatok alapján,
  • a fentiekhez tartozó elemzések, jelentések, beszámolók készítését,
  • az optimális, elkötelezett létszám biztosítását a tervek teljesítéséhez,
  • az irányítási területéhez tartozó településeken a UPC képviseletét és a márkaépítést,
  • a bolti operatív feladatok menedzselését.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • telekommunikációs szektorban szerzett munkatapasztalata van

Amit mi nyújtunk

  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel s inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • a magas teljesítményt kiemelten elismerő negyedéves bónuszt adunk,
  • személyre szabható juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket
  • élet és balesetbiztosítás jár minden munkavállalónk számára,
  • ingyenesen vehetsz részt online angol nyelvtanfolyamainkon, s lehetőséget adunk szakmai továbbképzéseken, tanfolyamokon való részvételre,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal.

Állás adatai

Állás azonosító: 2271
Pozíció pontos megnevezés: Shop és D2D csoportvezető Nyíregyháza
Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2019.05.01.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Shop és D2D csoportvezető Nyíregyháza