PNI - AutoCAD Szakértő (Alvállalkozói jogviszony)

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • AutoCAD tapasztalat (legalább 2 év)
  • Projektvezetés/követés tapasztalat
  • Tapasztalat kis létszámú szakmai csoport irányításában/vezetésében
  • Precizitás, pontosság
  • Problémafeltáró és megoldó képesség

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • DWG rajzok egységesítése/javítása UPC dokumentálási irányelvek szerint
  • Adatbetöltés hálózat nyilvántartási rendszerbe
  • Operátorok (műszaki rajzolók) munkájának irányítása/felügyelete
  • Adatbetöltés során jelentkező technikai problémák jelzése
  • Papíralapú felmérési anyagok feldolgozása
  • Papíralapú nyilvántartás anyagok digitalizálása
  • Társosztályokkal történő kommunikáció és adatgyűjtés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret előny, de nem követelmény

Amit mi nyújtunk

  • Versenyképes díjazás, megegyezés szerint alvállalkozói jogviszonyban

Állás adatai

Állás azonosító: 2229
Pozíció pontos megnevezés: PNI - AutoCAD Szakértő (Alvállalkozói jogviszony)
Munkavégzés helye: Budapest
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Nem releváns
Jelentkezési határidő: 2019.09.02.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: PNI - AutoCAD Szakértő (Alvállalkozói jogviszony)