Műszaki képzési szakértő

Ebben a pozícióban, a UPC Magyarország dolgozóinak és alvállalkozóinak műszaki fejlesztése, lesz a feladat, tréninganyagok, technológiai utasítások készítésén és az oktatási rendszer működtetésen keresztül

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • szakirányú műszaki végzettséggel rendelkezik, tanári végzettség előnyt jelent
  • oktatói tapasztalattal rendelkezik
  • legalább 5 éves kábel TV szakmai területen szerzett tapasztalata van,
  • távközlési végberendezések, modem és/vagy settop box, tesztelésében szerzett ismeretei vannak,
  • kábeltelevíziós hálózatok és rendszertechnika magas szintű ismeretével rendelkezik,
  • folyékonyan kommunikál angolul szóban és írásban is kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • kiemelkedő szervezőkészsége van,

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • műszaki képzésekhez elméleti és gyakorlati műszaki oktatóanyagok készítését
  • új FTTH és HFC hálózati eszközök bevezetéséhez eszközhasználati tananyagok készítését,
  • train the trainer programban a partnereink oktatóinak képzését,
  • a technikusi szakmai képzési rendszer moduljának működtetésében a vállalkozók számára szakértői tanácsadás biztosítását,
  • az alvállalkozói munkavállalók szakmai hozzáértésének felügyeletét a képzési rendszer struktúra és a vizsgáztatási rend kialakításával,
  • a technológiai utasítások, illetve ennek részeit képező mérési utasítások folyamatos frissítését, karbantartását a technológiai változásoknak, fejlődésnek megfelelően.
  • részvételt új szolgáltatások bevezetésében,
  • információ gyűjtést és megosztást a különböző szolgáltatások esetén az előfizetőknél előforduló gyakori meghibásodások okairól, javítási módjukról,
  • a nem-technológiai területek munkavállalóinak műszaki fejlesztési támogatását, oktatását.

Amit mi nyújtunk

  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel s inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • a magas teljesítményt kiemelten elismerő éves bónuszt adunk,
  • a munkavégzéshez szükséges munkaeszközöket biztosítjuk számodra
  • személyre szabható juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket
  • élet és balesetbiztosítás jár minden munkavállalónk számára,
  • ingyenesen vehetsz részt online angol nyelvtanfolyamainkon, s lehetőséget adunk szakmai továbbképzéseken, tanfolyamokon való részvételre,
  • támogatjuk a rugalmas, otthonról való munkavégzést,
  • modern, színes és tágas irodai környezetben dolgozhatsz, a központi irodánk díjat nyert az Év irodája pályázaton,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal.

Állás adatai

Állás azonosító: 2248
Pozíció pontos megnevezés: Műszaki képzési szakértő
Munkavégzés helye: Országos
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2019.03.22.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Műszaki képzési szakértő