IT Application Expert

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • szakirányú végzettséggel rendelkezik (IT),
  • üzemeltetési tapasztalata van,
  • középfokú angol nyelvtudása van szóban és írásban egyaránt,
  • precizitás és megbízhatóság jellemzi,
  • nyitott a folyamatok fejlesztésre,
  • önálló, kreatív problémamegoldás jellemzi
  • fejlett elemzői képessége van
  • magas fokú kommunikációs és együttműködési készség jellemzi,
  • ügyfélközpontú gondolkodásmóddal bír.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • a helyi IT szervezet által támogatott alkalmazások üzemeltetését, incidens és probléma managementjét,
  • a Corporate által adott IT Alkalmazási szolgáltatások esetén technikai kapcsolattartást,
  • L2 szintű incidensek és problémák kezelési támogatását,
  • projectek támogatását üzemeltetési szempontból,
  • üzemeltetési feladatok ellátását és dokumentációk naprakészen tartását.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • komplex üzleti alkalmazások támogatásában szerzett tapasztalat (Számlázási rendszer, Provisioning, ERP, CRM)
  • SQL ismeretek

Amit mi nyújtunk

  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel s inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • a magas teljesítményt kiemelten elismerő éves bónusszal jutalmazzuk,
  • személyre szabható juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket
  • élet és balesetbiztosítás jár minden munkavállalónk számára,
  • ingyenesen vehetsz részt online angol nyelvtanfolyamainkon, s lehetőséget adunk szakmai továbbképzéseken, tanfolyamokon való részvételre,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal.

Állás adatai

Állás azonosító: 2294
Pozíció pontos megnevezés: IT Application Expert
Munkavégzés helye: Budapest
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2019.09.19.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT Application Expert