Fraud ellenőrzési munkatárs

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • érettségivel és megfelelő szakirányú (telekommukációs, adminisztrációs) tapasztalattal rendelkezik,
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel) birtokában van,
  • fejlett problémamegoldó, valamint kiváló kommunikációs készség jellemzi,
  • szabályok és határidők betartása terén megbízható munkaerő,
  • fontos számára a csapatszellem, valamint a proakitivitás,
  • nyitott attitűd jellemzi a szakmai kihívásokat illetően,
  • megfelelő termék és szolgáltatás ismerettel rendelkezik vezetékes és mobil szolgáltatásokra vonatkozóan,
  • ügyfél- és cégorientált gondolkodásmód jellemzi,
  • minimum alapfokon képes használni az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt,
  • ügyfelek telefonos megkeresésében szerzett tapasztalatot visszaélés esetén.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • a napi munka során felmerülő, folyamatokkal, cégpolitikákkal és eljárásokkal kapcsolatos fraud jellegű problémák megoldását, a fraud csoport hatékonyságának növelése érdekében,
  • ügyfélpanaszok kezelését, forgalmi kérdések/viták és problémák megoldását, az ügyfél helyzetének megértését/orvoslását,
  • a belső munkautasítások és eljárások naprakész ismeretét és betartását, rendszeres visszacsatolás biztosítását a felettes vezető felé,
  • kimenő ügyfélhívások, valamint a 1221-re beérkező ügyfélkérések/panaszok kezelését,
  • visszaélés megelőzésére, illetve azonosítására használt riporteredmények azonnali feldolgozása
  • angol nyelvű hívások kezelését,
  • hibafolyamat kezelését.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • számlázási és nyilvántartási rendszerek ismeretében jártasság,
  • angol nyelv középfokú ismerete szóban, írásban,
  • SQL ismerete.

Amit mi nyújtunk

  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel és inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • a magas teljesítményt kiemelten elismerő éves bónuszt adunk,
  • személyre szabható juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket,
  • élet és balesetbiztosítás jár minden munkavállalónk számára,
  • ingyenesen vehetsz részt online angol nyelvtanfolyamainkon, s lehetőséget adunk szakmai továbbképzéseken, tanfolyamokon való részvételre,
  • modern, színes és tágas irodai környezetben dolgozhatsz, a központi irodánk díjat nyert az Év irodája pályázaton,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal.

Állás adatai

Állás azonosító: 2276
Pozíció pontos megnevezés: Fraud ellenőrzési munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2019.05.16.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fraud ellenőrzési munkatárs