Értékesítési munkatárs (shop)

Értékesítőként dolgozol vagy érdekelnek a szakma fortélyai? Megismerkednél egy telekommunikációs cég portfóliójával vonzó nagyvállalati környezetben? Nem rémülsz meg a sok ügyféltől és nem okoz gondot a személyes ügyfélkapcsolat? Ha szeretnél egy izgalmas, folyamatosan változó iparág részese lenni, akkor jelentkezz értékesítőnek a UPC saját márkaüzletébe!

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • értékesítési technikád szerves része az igényfelmérés,
  • hatékonyan és határozottan kommunikálsz, valamint könnyen teremtesz kapcsolatot az emberekkel,
  • legfőbb erényeid egyike a türelem,
  • váratlan helyzetekben is könnyedén feltalálod magad,
  • teljesítményorientált vagy és hajt a versenyszellem,
  • céltudatos vagy és a legjobbat akarod kihozni magadból,
  • magabiztosan használod a számítógépet.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • értékesítési, keresztértékesítési és ügyfélmegtartási tevékenység ellátását többnyire lakossági ügyfeleknek,
  • az üzletbe betérő ügyfelek teljes körű tájékoztatását az aktuális díjcsomagokról, szolgáltatásokról és szerződéskötési feltételekről,
  • az ügyféligények feltérképezését és ezek alapján célzott ajánlatok felkínálását,
  • értékesítési potenciálok felfedezését és az igények belső rendszerekben történő rögzítését,
  • ügyfélpanaszok kezelését,
  • pénztárosi teendők ellátását (napi pénztármozgások kezelését, rögzítését és nyilvántartását; napi zárást, szigorú számadású bizonylatok nyilvántartását, adminisztráció vezetését),
  • továbbá nyitottak vagyunk a napi munka során felmerülő, folyamatokra és eljárásokra vonatkozó ötleteidre és javaslataidra is!

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • telekommunikációs termékek és szolgáltatások ismerete,
  • angol nyelv közép szintű ismerete.

Amit mi nyújtunk

  • biztos anyagi háttér bejelentett alkalmazotti jogviszonyban, határozatlan idejű szerződéssel,
  • heti 40 órás munkaidő, az üzlet nyitva tartása alapján előre elkészített beosztással,
  • havi bruttó 230.000 Ft fix alapbér, és teljesítményarányos jutalék felső határ nélkül (így a legjobb értékesítők között elérhető havi bruttó 600.000 Ft is),
  • az első 3 hónapban havi bruttó 40.000 Ft fizetés-kiegészítés, így nem kell aggódnod a betanulási időszak során sem,
  • több hetes felkészítő tréning a UPC-s termékekről és értékesítési technikákról,
  • kihívásokkal teli feladatok, állandó motiváció és fiatalos, inspiráló csapat,
  • személyre szabható Cafeteria keret, kedvező vezetékes és mobil csomagok, élet,- és balesetbiztosítás, valamint egyéb dolgozói kedvezmények,
  • modern, színes és jól felszerelt üzletek Budapest frekventált, jól megközelíthető részein,
  • céges rendezvények és csapatépítő programok.

Állás adatai

Állás azonosító: 1144
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítési munkatárs (shop)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Személyes értékesítés - Üzlethálózat
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2019.09.17.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Értékesítési munkatárs (shop)