Értékesítési munkatárs - New build

A UPC-nél kollegáink mindig számíthatnak egymásra, és az ügyfeleik is számíthatnak ránk. Nálunk a legfontosabb érték az ember. Jó közösségben, családias légkörben dolgozunk, biztos munkahelyet és jövőképet kínálunk. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapatot alkotunk. Ebbe a csapatba keresünk új területi képviselőket Magyarország egész területére.

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek birtokában
  • saját számítógéppel és Internet kapcsolattal rendelkezik
  • hitelesen és meggyőzően kommunikál
  • értékesítési szemléletmód jellemzi
  • hatékonyan végzi munkáját, jól gazdálkodik az idejével
  • jogosítvánnyal és saját gépkocsival rendelkezik
  • mobilitás jellemzi, a lakóhelyétől távol is hajlandó dolgozni
  • számlaképes

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • A UPC Magyarország Kft. termékeinek (internet, telefon, tv) értékesítése új és meglévő lakossági ügyfelek és kisvállalkozások részére.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • üzletkötői tapasztalat
  • telekommunikációs piaci szegmens ismerete

Amit mi nyújtunk

  • versenyképes jutalékos rendszer
  • teljesítményarányos bónusz rendszer
  • térítésmentes képzések
  • az értékesítést támogató szóróanyagok
  • magas szintű, folyamatos háttértámogatás
  • megállapodás szerinti költségtérítés

Állás adatai

Állás azonosító: 1972
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítési munkatárs - New build
Munkavégzés helye: Országos
Szakterület: Üzletkötői hálózat
Szerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Értékesítési munkatárs - New build