Behajtási munkatárs

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • vállalja a két műszakos munkarendet 8-20 óra közötti időszakban,
  • rendelkezik érettségivel és megfelelő szakirányú tapasztalattal,
  • alapvető felhasználói számítástechnikai ismeretekkel bír,
  • aktív angol nyelvtudással rendelkezik, ennek hiányában vállalja a céges online angol nyelvifelkészítőt,
  • fejlett a problémamegoldó képessége,
  • kiválóan kommunikál szóban és írásban (logikus és világos érvelés),
  • megbízható a szabályok és határidők betartása terén,
  • nyitott a szakmai kihívásokra (a már megtanult ismeretek jövőbeli alkalmazása),
  • ügyfélorientált gondolkodásmóddal rendelkezik.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • bejövő és kimenő telefonok kezelése,
  • hatékony kommunikáció egyénekkel/csoportokkal, biztosítva ezáltal az ügyfelek kéréseinek pontos és magas színvonalú kielégítését,
  • a belső munkafolyamatok, belső politikák és eljárások naprakész ismerete,
  • rendszeres visszacsatolás biztosítása a felettes vezető felé,
  • a napi munka során felmerülő, folyamatokkal, cégpolitikákkal és eljárásokkal kapcsolatos problémák felszínre hozatala, ötletek nyújtása azok megoldására a hatékonyság növelése érdekében,
  • a teljesítmény és az ügyfél elégedettségi szintjének növelésére irányuló tevékenységekben való aktív részvétel,
  • a behajtási folyamatba bekerült ügyfelek kezelése a folyamatvezérlő és számlázási rendszerekben a belső utasítások betartásával,
  • ügyfélpanaszok kezelése, számlázási viták és problémák megoldása, az ügyfél helyzetének megértése/orvoslása,
  • tartozások kiegyenlítésénél részlefizetési lehetőség biztosítása az előfizető számára,
  • a kintlévőségek beérkezésének nyomon követése és a beszedés lépéseinek figyelemmel kísérése.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • számlázási és nyilvántartási rendszerek ismerete

Amit mi nyújtunk

  • támogatjuk az otthonról való munkavégzést,
  • kihívásokkal teli feladatokkal, multinacionális munkakörnyezettel és inspiráló csapattal várunk, ahol lehetőséget nyújtunk a szakmai kibontakozásra,
  • vonzó, személyre szabható és széleskörű választékot tartalmazó juttatási csomagunkban magad választhatod ki a számodra fontos cafeteria- elemeket,
  • ingyenesen vehetsz részt online angol nyelvtanfolyamainkon, s lehetőséget adunk szakmai továbbképzéseken, tanfolyamokon való részvételre,
  • élet,- és balesetbiztosítás jár minden munkavállalónk számára,
  • olyan modern, színes és tágas irodában dolgozhatsz, amely díjat nyert az Év irodája pályázaton,
  • nagy figyelmet fordítunk a csapatszellem építésére dolgozóink számára szervezett rendezvényeinkkel, sportcsapatainkkal vagy csapatépítő programjainkkal,
  • karrieroldalunkon további részletes információkat találhatsz cégünkről, munkaköreinkről, juttatásainkról, látogass el a www.upc.hu/karrier oldalra!

Állás adatai

Állás azonosító: 2032
Pozíció pontos megnevezés: Behajtási munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2019.03.02.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Behajtási munkatárs